AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek, z.s.

obrweb1

     Dne 18.6.2010 bylo zaregistrováno nové občanské sdružení DOJO AIKIDO Frýdek-Místek pod IČ:22866582. V roce 2012 došlo ke změně jména OS na AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek a v roce 2015 se transformovalo dle zákona naše OS na AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek, z.s.. Ve škole vyučují učitelé z Frýdku-Místku, Jozef Bartoš (4.Dan)Michal Adam (3.Dan), Jakub Petroš (3.Dan) a Martin Huvar (1.Dan).

     Vyučování probíhá dvakrát týdně - oddíl dospělých a dvakrát týdně - oddíl dětí v bývalých prostorách Obchodní akademie Frýdek-Místek na ulici Palackého č.p.123. I přes krátkou historii se náš oddíl pod vedením schopných učitelů úspěšně rozvíjí a rádi uvítáme všechny zájemce o toto krásné bojové umění.

     Naši učitelé cvičí Aikido přes 25 let a již mnoho let se věnují tradiční výuce Aikida vedených Hombu Dojo. Náš oddíl pod vedením Sensei Romana Hoffmanna (6.Dan) byl do května 2014 organizován pod Polskou federací Aikido. Od května 2014 je náš oddíl součástí Centrum Aikido Aikikai Polska, jehož technickým ředitelem je Shihan Roman Hoffmann (6.Dan) a je registrován pod Hombu Dojo.

 

Informace a akce

facebook logoemail

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

     Náš učitel Michal Adam úspěšně složil na Shidoshia Kaigi 2022 zkoušku na 3. Dan. BLAHOPŘEJEME

HG2015 michal 2

 

 Náš učitel Jakub Petroš úspěšně složil na Shidoshia Kaigi 2022 zkoušku na 3. DanBLAHOPŘEJEME

kubik

 

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop