O víkendu 8.-9. dubna 2017 pořádal Aikido Aikikai Frýdek-Místek ve spolupráci s Pilskie Centrum Aikido společnou oddílovou stáž pod vedením Sławomira Wysoczarski - 4.Dan se zkouškami na 6.-1. kyu. Stáž probíhala v našem dojo ve Frýdku-Místku. Zde je oficiální plakát

Dospělí: sobota od 1000 do 1230 a od 1500 do 1730 ,Neděle od 1000 do 1230.

Děti: sobota od 1230 do 1330

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop