BSBU2016m

SBU2016m      V sobotu, dne 12.listopadu 2016 jsme pořádali ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek a s přispěním všech zúčastněných sportovních oddílů 7. ročník Slavnosti bojových umění, které se konal již tradičně v tělocvičně 6. základní školy, ul. Pionýrů 400 ve Frýdku-Místku. V cca tříhodinovém programu se veřejnosti a zájemcům o bojová umění představilo 9 oddílů z Frýdku-Místku a jeho okolí, cvičících bojová umění Japonska, Číny, Koreje, Brazílie a Izraele.

      Na letošním ročníku opět vystoupilo tradiční japonské divadlo v podání Malého divadla kjógenu z Brna. Zde najdete Oficiální plakát

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop