Začal nový školní rok 2016/2017. Rekonstrukce budovy, v které je naše Dojo ve Frýdku-Místku skončila a minulý týden jsme ukončili přípravu usazením zpět tatami a ochran sloupů.

     Cvičení ve Frýdku-Místku začíná v pondělí 5.9.2016 - oddíl dospělých a v úterý 6.9.2016 oddíl dětí. Ve Frýdlantě nad Ostravicí pokračuje cvičení úterým 6.9.2016 (oddíl dospělých i dětí).

   Vzhledem k dotazům rodičů znovu upřesňujeme, že kdokoliv bude mít zájem o nástup do oddílu dětí (i dospělých), není nutno čekat na termín náboru, ale může přijít na kteroukoliv naši hodinu a může začít cvičit. Všechny zájemce tímto srdečně zveme. Informace Frýdek-Místek, Informace Frýdlant nad Ostravicí.

 

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop