Ve dnech 1.-3.5.2016 jsme se zúčastnili Haru Gasshuku 2016, které pořádala naše mateřská organizace Centrum Aikido Aikikai Polska a které se neslo v duchu oslav výročí 40 let Aikida v Polsku. Třídenní seminář v Dojo Stara Wieś se zkouškami na Danové stupně vedl náš Shihan z Hombu Dojo Shoji Seki (8.Dan). Stáž probíhala v nádherném prostředí Japonského stylu areálu Stara Wieś.

starawies16 2     Náš instruktor dětí Jakub Petroš zde úspěšně složil zkoušku na 1. Dan. Upřímně mu blahopřejí všichni naši členové a těší se na další jeho úspěchy.

starawies16 1Fotografie lze po kliknutí zvětšit.

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop