AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek a Centrum AIKIDO AIKIKAI Polska pořádaly v našem Dojo 7.-8.6.2013 víkendovou stáž pod vedením našeho sensei Romana Hoffmanna (6.dan). Děkujeme všem členům CAA Polska a cvičencům z jiných asociací za účast a budeme se těšit na příští ročník stáže. Zde je oficiální plakát. Fotografie ze stáže dospělých i dětí jsou již umístěny v naší fotogalerii.

FM0614spolm

FM0614spoldmFM0614certm

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop