AAFMStaraWies

     Ve dnech 1.-3.5.2014 jsme se zúčastnili Haru Gasshuku 2014, které pořádala naše nová mateřská organizace Centrum Aikido Aikikai Polska. Třídenní seminář v Dojo Stara Wieś se zkouškami na Danové stupně byl jako vždy pod vedením Shihana Hombu Dojo Shoji Seki (8.Dan) a probíhal v nádherném prostředí Japonského stylu.

FotoStaraWies

     Na tomto semináři se poprvé sešli zástupci všech klubů, kteří dříve patřili většinou pod PFA a nyní jsou součástí Centrum Aikido Aikikai Polska, jehož technickým ředitelem je Sensei Roman Hoffmann (6.Dan) a je registrován pod vedením Shihana Shoji Seki (8.Dan) v Hombu Dojo. Zde je první foto většiny instruktorů CAA Polska:CAAInstruktori

     Všem klubům zde byly předány členské certifikáty CAA Polska a instruktorům certifikáty Shidoin a Fukushidoin. Náš instruktor Jozef Bartoš (3.Dan) zde obdržel certifikát Fukushidoin 1.stupně s oprávněním udělovat od 14. do 1.kyu a zasedat ve zkušební komisi na 1.DAN. Gratulujeme! Fotografie ze stáže budou umístěny v naší fotogalerii.

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Shihana Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši učitelé  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan a učiteli Michalu Adamovi byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci FUKUSHIDOIN. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Naši sponzoři

MestoFM

Slezan

 

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop